Termo-Tech

P.W.T.K. „TERMO-TECH” Sp. z o.o. je to Polská firma, které továrna se nachází na území Svatokřížského vojvodství. Mnoho let zkušeností v oboru, široký sortiment výrobků a vysoká kvalita zařízení jsou hlavní přednosti společnosti. Termo-Tech získal mnoho prestižních ocenění.

Informace o kotle Termo-Tech

Společnost Termo-Tech ve své nabídce má širokou škálu kotlů na tuhá paliva. Rozmanitost produktů umožňuje vybrat zákazníkovi nejvhodnější výrobek. Kromě standardních kotlů Thermo-Tech má také automatické kotle s podavačem.

Níže je uvedeno několik vybraných modelů:

Termo-Tech LUNA

Termo-Tech LUNA Nejjednodušší a nejlevnější kotel společností. Muže byt použity v jednodušších systémech ústředního vytápění jako jsou rodinné domy, garáže atd. Kotel je vyroben z certifikované oceli.

Luna je to snadno ovladatelný kotel o vysoké účinností, který může být vybaven v regulátor tahu.

Základní palivo: černé uhlí, dřevo
Jiné palivo: prach, směs uhlí s prachem.

Termo-Tech KRS Tech Duo

Termo-Tech KRS Tech Duo Kotel ústředního topeni s automatickým podáváním paliva. Topení bez nutnosti neustálého doplňování paliva v kombinaci s intuitivním ovládáním děla kotel ideální pro uživatele, kteří ocení komfort a úspory.

Kotel je vybaven v rošt na kterém je možné spalovat náhradní palivo když nemáme základního paliva nebo nebude napájení.

Základní palivo: černé uhlí ořech 2
Jiné palivo: černé uhlí, dřevo, pelety

Termo-Tech KRS Autina Eco

Termo-Tech KRS Autina Eco Kotel s podavačem na černé uhlí ořech 2 splňující vysoké standardy 4. třídy potvrzené certifikátem renomovaného ústavu v Brně.

KRS Autina Eco je reakce na požadavky na šetrný k životnímu prostředí kotel kterého spalovací parametry, budou splňovat evropské normy. Zařízeni se vyznačuje vysokou účinností a vysokou kvalitu.

Základní palivo: černé uhlí ořech 2

Více informací o Termo-Tech KRS Autina Eco

Názory na kotle Termo-Tech

Termo-Tech nabízí kotle, které mohou být rozděleny podle způsobu dodávky paliva, druhu spalovaného paliva, jakož i konstrukce a emisní normy. Rozmanitost produktů umožňuje zákazníkům vybrat nejlepší kotel pro jejich potřeby.

Zde jsou některé recenze zákazníků, kteří si koupili a komentovali produkty tohoto výrobce v našem internetovém obchodě: