Sporák na tuhá paliva MBS Smederevo

Sporák na tuhá paliva MBS - Pro pečení, vaření, topení

Vyberte model pro vás!

Sporáky jsou určeny k přípravě jídla – pečení, vaření a taký k vytápění obytného prostoru. Konstrukcí i způsobem používání jsou mnohem lepší od jiných sporáků na tuhá paliva. Sporáky mají možnost regulace režimu práce a nastavení vzduchu ke spalování. Tyto přednosti umožňují vetší účinnost a lepší stupeň využití tepelné energie.

1. KOMBINOVANÝ

Režim práce pro pečení, vaření a topení ve stejnou dobu, je zapotřebí ručku regulátoru průchodu vzduchu nastavit na začáteční zataženou pozici.

2. RYCHLÉ VAŘENÍ

Je zapotřebí intenzivní zahřívání plotny, přidáním paliva v menším množství, nastavení ručky regulátoru do úplně otevřené pozice, tj přitažením k sobě.

3. TOPENÍ

Postup je stejný jako u kombinovaného režimu práce, ale s otevíráním trouby, která svojí teplotu předá okolí.

4. PEČENÍ

Postup jako u kombinovaného režimu práce.

Pracovní plocha

Pracovní plocha sporáku je tvořena chromovaným rámem, ocelových ploten a kulaté vložky. Se sporákem se dodává i přípojka na odvod dýmu, která je vyrobena z plechu přišroubuje se čtyřmi šrouby na levé nebo pravé straně. (levá a pravá přípojka)

OHNIŠTĚ

Mezera mezi plotnou a rámem sporáku je vyplněna keramickým vláknem. Ohniště sporáku je vyzděno ohnivzdornou šamotovou cihlou. Zadní a boční část ohniště jsou chráněny ohnivzdornými šamotovými cihlami a dno sporáku chrání izolační materiál. Rošt sporáků vyroben je z šedé litiny.

KONSTRUKCE

Všechny lité části sporáků jsou vyrobeny z šedého odlitku, což zajišťuje odolnost a dlouholetost. Vnější boční strany dvířek sporáku , dvířek trouby, poklop a plech na pečení jsou vyrobeny z oceli a chráněny smaltem. Trouba sporáku je taký smaltovaná.

Rozměry sporáků

Nádherný design / Ověřená pevnost

Efektivní sporák na tuhá paliva zaujme vás estetickým působením a robustní konstrukciou. Profesionální a velmi pěkně dokončena varná deska s chromem, dodává jemnosti díky které sporák vypadá perfektně v každé kuchyně.

ROTAČNI PREZENTACE !!!

Realistická rotační prezentace na které jde vidět každý detail. Podívejte se na sporák na tuhá paliva ve třech dimenzích (klikněte na obrázek)

OVĚŘIT CENU

VIDEO PREZENTACE SPORÁKŮ NA TUHÁ PALIVA

GALERIE