Ogniwo

Ogniwo je jednou z nejvíce rozeznatelných značek v Polsku, a v Evropě, pokud jde o topenářskou techniku a výrob kotlů. Spółdzielnia Metalowo-Odlewnicza „Ogniwo” vznikla v roce 1949. Na začátku své činnosti se společnost vyráběla důlní zařízení. Od sedmdesátých let dvacátého století, Ogniwo se zabývá výrobou nízkotlakých kotlů.

Informace o kotle Ogniwo

Výrobce má ve své nabídce několik modelů kotlů, které pokrývají požadavky všech zákazníků. Ogniwo nabízí kotle bez podavače, řady S6WC a S6WC Classic a taký kotle s podavačem EKO Plus.

Zařízení s Biecz se vyznačují kvalitou a robustním výkonem. Výrobce systematicky zkoumá a analyzuje potřeby zákazníků a modernizuje své produkty, aby splnily jejich požadavky.

Ogniwo S6WC

Kotel Ogniwo S6WC Je to ocelový kotel ústředního topení, který může pracovat v otevřeném gravitačním systéme nebo s čerpadlem. Kromě toho můžete vybavit kotel v chladící smyčku a ventilátor, který pomáhá v situaci horšího tahu komína.

Základní palivo: černé uhli, hnědé uhli, koks, dřevo
Jiné palivo: briket.

Ogniwo S6WC Classic

Kotel Ogniwo S6WC Classic Je to vylepšená verze svého předchůdce, S6WC který se těšil velmi dobrou reputaci mezi uživateli a instalatéry. Kotel má velkou spalovací komoru, litinový rošt. Kotel snadno se čistí díky dveří do popela a konvekční kanály.

Základní palivo: černé uhli, hnědé uhli, koks, dřevo
Jiné palivo: briket.

Ogniwo EKO Plus

Ogniwo EKO Plus Moderní kotel s podavačem pro pohodlné použití a nízkou spotřebou paliva. Kotel je standardně dodáván s velmi pokročilým ovladačem eCoal. Ovladač poskytuje možnost řídit kotel přes internet, takže se můžeme v každém okamžiku kontrolovat činnost kotlů a měnit parametry. eCoal také informujte nás prostřednictvím SMS například o tom, že kotel je vypnutý .

Základní palivo: černé uhlí ořech 2, prach.
Jiné palivo: brikety (průměr: 6-10 mm, délka: 25 mm).

Více informací o Ogniwo EKO Plus

Názory na kotle Ogniwo

Kotly na tuhé palivo Ogniwo pro mnoho let, získává v očích zákazníků. Počet spokojených uživatelů roste každým rokem. Výhody těchto zařízení oceňuji zákazníci taký s Polsky jako z celé Evropy.
Zde jsou některé recenze zákazníků, kteří si koupili a komentovali produkty tohoto výrobce v našem internetovém obchodě: